• 0232 254 0 333

  • kasimk2000@hotmail.com

  • İZMİR / Gaziemir

Sanal Ofis Hizmeti

Sanal Ofis ve Hazır Ofis arasındaki fark fiziki koşulların talep edilmemesidir. Fiziki olarak sadece yasal bir adresiniz bulunacak olup, ofisiniz olamasa da, sekreterlik ve diğer büro hizmetiyle birlikte toplantı odası organizasyonunu da kampanyalar dahilinde kullanabilmektedir.

İzmirde sanal ofis tercih eden şirketlerin sayısı hızla artmaya devam ediyor. Sanal Ofis hizmeti, sektör ayrımı olmadan, birçok iş koluna hitap edebilir. Sanal ofis ile ilk defa şirket kuruluşu yapmak isteyen firmalar, bu işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmekte. İlgili ilçe vergi dairesinden gelen memurlar birkaç gün içinde yasal adres -sanal ofis- yoklamanızı tamamlamakta ve şirket açılışınız gerçekleşmektedir.

Sanal ofisler tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve İzmir'de de önem kazanmaya başladı. Profesyonel sekreterya hizmeti ile müşterilerinizi daha düşük maliyetle koruyabilmekte, personel ve ofis maliyetlerinin yüksekliğini ve giderek de arttığını düşündüğümüzde birçok sektörden çalışma arkadaşlarımız için sanal ofis ihtiyaçları doğmaya başlamıştır. Kurumsal bir imaj ile müşterilerinizle özel görüşme yapmak istediğinizde toplantı odalarından da faydalanmak ayrıca avantaj sağlamaktadır.

Sanal ofisler ile işletme sahiplerine ve çalışanları için fiziki bir ofise ihtiyaç duymadan, internet ve cep telefonu ile istedikleri an herhangi bir yerden çalışma imkanı sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra işletmeye fiziki bir ofis adresi de tahsis edilmektedir. Böylece kişi/işletmeler müşterilerini bu adreste karşılayarak daha prestijli biz görünüm kazanmaktadır. Aynı zamanda işletme adına gönderilen ya da işletme tarafından gönderilen belge, fatura, kargo gibi konularda bu adres kullanılabilmekte, işletme sahibinin saygınlık kazanması ve bu alanda eksiklik yaşamamasını sağlamaktayız. Sanal ofis kiralamak ofis ihtiyacını ekonomik şekilde çözmekte ve sizleri büyük bir iş yükü ve gücünden kurtarmaktadır. Fiziki bir ofis açtığınızda, ofis kirası ve stopajı, ısınma, elektrik, su, telefon,internet gibi masrafları üstlenmeniz, belirli bir süre ofiste bulunmanız veya çalışmamız gerekecektir. Bunu yapamadığımız zaman da bunun yapılması için bir çalışana ihtiyaç duyulacaktır. Bu çalışanın aylık maliyetini de düşündüğümüzde sanal ofis kiralamanın kazançlı bir yol olduğunu görürüz. Bunun yanında kiralayacağımız ofisin konumu da işyeriniz ya da şirketiniz için büyük bir önem taşımaktadır. Görünen tüm bu maliyetlere katlanmamak ve ofis dışı çalışmalarınıza daha fazla zaman ayırabilmek için sanal ofis kiralamayı düşünebilirsiniz.

Sanal ofis kullanımı daha çok fiziki bir ofise ihtiyaç duyamayan daha çok ofis dışı çalışan, şantiyelerde ve sahalarda görev yapan, sürekli seyahat etme ihtiyacı duyulan meslekler için oldukça ideal bir ofis yönetim şeklidir. Sanal ofis kullanımının bir diğer avantajı ise mesai saatlerinden bağımsız bir çalışma imkanı sağlamasıdır. Bunun dışında resmi tatil ya da herhangi bir özel durum nedeniyle tatil yapmadan ya da yaparak istenilen esneklikte çalışma imkanı da sunmaktadır. Mesai saatlerine ihtiyaç olmaması ve esnek çalışma saatleri, işletme sahiplerine sağlamakta olduğu en önemli avantajlardandır. 

Epostalarınız, kargolarınız, aralamalarınız gibi işlerinizi yerine getirmekteyiz.

Sanal ofis kiralama sizi zaman ve maddi maliyetlerden kurtarır. Ofis dışı çalışmalarınızın daha kaliteli olmasına ve size daha fazla zaman kalmasına olanak sağlar...

İzmir Gaziemir bölgesinde avantajlı sanal ofis seçeneklerimizden faydalanmak için bizimle iletişim kurmanızı bekliyoruz.