• 0232 254 0 333

  • kasimk2000@hotmail.com

  • İZMİR / Gaziemir

Hakkımızda

“4K OFİS
Büro Yönetim Hizmetleri alanında çözüm üretmeyi amaçlamaktadır.”

 

4K Ofis Hakkında ;

4K OFİS i daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İzmir'deki benzer işletmelerden biraz daha farklı olduğunu anlayacaksınız. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." söylemi ile olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır iş dünyasının içerisinde hizmet veriyoruz.

2020 yılında hizmet vermeye başlayan 4K OFİS büro hizmetleri 2009 yılından beri iş dünyasının içinde olan 4K GROUP ailesinin yeni üyesidir. "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun düşündüğümüz ve başka firmalara anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık. Bunun en önemli sebebi de bizi biz yapacak olan farklılıklarımızdır.

Peki 4K OFİS büro hizmetleri, sektördeki diğer firmalarından neden farklıdır?

Çünkü;

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu olacaktır. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. "4K OFİS" ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Büro hizmetini alan firma/kişiler ile sürekli olarak iletişim halindeyiz. Bu alanlarda ihtiyaç olabilecek ne varsa takip etmeye ve bunları sizin için kullanılabilir maliyetlerle uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin hizmet olduğunu ve tahmin edilenden zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın organizasyonunu aynı anda yürütürken, çeşitli sorunla karşılaşıyoruz. Ancak sorun yaşadığımızda da asla bahaneler aramıyor, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu organizasyonları yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınıza ayak uyduruyoruz; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz.

"Sıcakkanlıyız."
Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumlar, saygılı, güleryüzlü, sıcakkanlı olduğumuzu bilirler. İş ortamının değeri, birlikten doğan güç ile daha fazla ortaya çıkmaktadır. Biz de bunu biliyor ve işimizi yaparken de bu ortamın oluşmasına çok dikkat ediyoruz. 


Elbette 4K OFİS i farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.


Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...